درباره ما

درباره ما

دربـاره مجمــوعه پــارتاکــو

مجموعه پارتاکو (پارت ایران) از سال 1385 تاکنون مشغول به فعالیت می باشد. در طی بیش از 10 سال فعالیت، عمده فعالیت این مجموعه فروش انواع قطعات یدکی لپ تاپ و تبلت بین مشتریان و  همکاران بوده است. پیشرفت های بی وقفه و پرشتاب فناوری های دیجیتال و نیاز روز افزون به محصولات رایانه ای در بخش های مختلف و نیاز به ارتباط بین دستگاههای مختلف ، توسعه چشمگیر و تنوع بازارهای فروش کالای مختلف  را به دنبال داشته است. در این میان ارائه خدمات متمایز و مشتری مداری از ارکان خدشه ناپذیر مجموعه پارت ایران در طی سالهای فعالیت بوده است. نظر به درخواست های مکرر هموطنان و مخاطبان محترم این مجموعه نسبت به امکان برقراری ارتباط موثرتر با مجموعه، و با هدف ارائه محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب به مشتریان محترم، این مجموعه اقدام به پیاده سازی و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نموده است

سوابق درخشــان پـارتاکو

این مجموعه طی  یک دهه تجربه و فعالیت و همکاری با ارگانها ، سازمان دولتی ، ‌موسسات ، کارخانجات تولیدی صنعتی و شرکت های بازرگانی همواره تلاش ما ارائه خدماتی مناسب با نیازهای شما همراه با تعهد در ارائه کارایی صحیح بوده است. اندوخته تجربیات ما با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و کار آزموده اطمینان خاطر شما را از ارائه محصولات و خدمات مطلوب فراهم خواهد آورد.

پارتاکو به کمک مهندسین، متخصصین و مشاوران گروه ، در زمینه فروش انواع قطعات یدکی لپ تاپ و تبلت اورجینال و اصلی با گارانتی شرکتی در خدمت شما مشتریان ارجمند می باشد. 

این فروشگاه ، محصولاتش را به وسیله سریعترین روشهای ارسال از قبیل پست سفارشی ، چاپار ، تیپاکس ، پست هوایی ، ….. با بیمه مطمئن و بسته بندی مناسب به منظــور جلوگیری از هر گونه صدمات تقدیم شما می نماید.

لازم به ذکــر است : مجموعه فروشگــاهی و خدماتی پــارتــاکـــو در زمینه تعمیر انواع لپ تاپ – نوت بوک – اولترا بوک – مایکروسافت سرفیس و دستگاه های مک بوک اپل ، با 15 سال سابقـــــه درخشـــان هم اکنـــون نیز فعال است.

 

از همراهی شمـا سپـاسگزاریـم

محمــد صیــادی - مدیریت مجمــوعه