بازیابی اطلاعات | ریکاوری و تعمیر هارد | لپ تاپ و کامپیوتر

مرکز تخصصی تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات

قبل از هر اقدامی برای ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات بهتر است بدانید در صورت مراجعه به مراکز غیر متخصص تعمیرگاهی و یا انجام هر اقدام غیر حرفه ای منجر به از دست رفتن اطلاعات هارد لپ تاپ یا کامپیوتر شما برای همیشه خواهد شد. درصورتیکه اطلاعات روی هارد شما از بین بروند ممکن است هرگز قابل بازیابی و برگشت نباشند. اگر هارد صدمه دیده و یا هد به سطح دیسک نزدیک شده است لطفا قبل از آسیب های جدی و از دست رفتن اطلاعات برای تعمیر آن اقدام کنید. مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد پارت ایران ( پارتاکو ) برای انجام امور مربوط به تعمیر انواع HDD وسترن دیجیتال ، سیگیت ، هارد های سامسونگ و سایر برند ها در خدمت شماست . برای مشاره رایگان با ما تماس بگیرید.

مشاوره رایگان : فقط با یک تماس 73 21 31 31 -031

بازیابی اطلاعات چیست ؟

بازیابی اطلاعات هارد در حقیقت به معنای بازسازی پودمان داده های باینری است . البته اینکار فقط و فقط قبل از اینکه دومان آنها بر باد نرفته باشد امکان پذیر است. روش های استاندارد فنی و تخصصی وجود دارند که برگرداندن اطلاعات هارد را امکان پذیر می کند. تقریبا همه هارد ها امکان باز یابی اطلاعات را دارند. اما تنها در دوصورت : اول اینکه آسیب جدی ندیده باشند. که البته در اغلب موارد با روش های تخصصی قابل بازیابی خواهند بود.

دلیل دومی که میتواند اطلاعات هارد شما را غیر قابل بازیابی کند روش های آزمون و خطا و بخت آزمایی است . این روش های کارشناسی نشده بعضا اطلاعات را غیر قابل بازیابی خواهند کرد. استفاده از نرم افزار های رایگان که از اینترنت دانلود می شوند یکی از اینگونه اقدامات غیر حرفه ای خواهد بود. در اینجا اوضاع در زمانی بدتر می شود که از نسخه کرک شده نرم افزار ها استفاده می کنیم.

رفع مشکلات و ایرادات نرم افزاری هارد
بسیاری از مشکلات نرم افزاری هارد معمولا در زمان نصب سیستم عامل و یا عوض کردن ویندوز اتفاق می افتد. خیلی وقت ها ما ناخواسته تنظیمات پارتیشن بندی هارد را بهم میریزیم و به خیال خودمان تنها راه حل رفع این مشکل فرمت کردن هارد است ! البته زمانی که متوجه شویم رفع مشکل پارتیشن هارد به دست توانای افراد متخصص ساده و راحت است. خیلی کنف میشویم حتی اگر به روی خودمان نیاورده و با اطلاعات از دست رفته خاطره بازی کنیم.
آسیب هـا و صدمات سخت افزاری
صدمات فیزیکی و محیطی آن دسته از اتفاقاتی هستند که بعضا در کسری از ثانیه اطلاعات مهم ما را به باد فنا می دهند. از دست رفتن اطلاعات بعضا بسیار دردناک است. پریدن اطلاعات هارد اگرچه بطور ناگهانی رخ می دهد اما گاها مدت های مدیدی طول می کشد که اطلاعات هارد آسیب دیده دیگر قابل خواندن نباشد. زمانیکه هارد شما سر و صدا می کند آنرا جدی بگیرید زیرا هارد لپ تاپ اصلا با آدم شوخی ندارد. هارد دیسک ها تحت شرایط خاص و حساسی کار می کنند . پس عیب و ایراد آنها را هرگز دست کم نگیرید !
قبل
بعد
برگرداندن فیلم های پاک شده هارد دوربین مداربسته
اینجا کلیک کنید
بازگردانی همه فایلهای مهم و عکس ها و فیلم ها
اینجا کلیک کنید
بازیابی آرشیو فایل ها و عکس ها و فیلم های یادگاری
اینجا کلیک کنید
قبل
بعد

همه فن حریف در امور تعمیر ات و بازیابی اطلاعات هارد

ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

هارد اکسترنال برای ذخیره سازی و نقل و انتقال فایل بسیار پرکاربرد هست. انواع هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال و برند ADATA ( ای دیتا ) و سایر برند های معتبر روز دنیا در بین کاربران ایرانی نیز طرفداران زیادی دارد. اما انواع هارد دیسک های اکسترنال به علت نوع طراحی و طریقه استفاده از آنها در معرض مخاطرات فراوانی قرار دارند. 

میزان آسیب در هارد اکسترنال به علت حمل و نقل زیاد و یا اتصال به دستگاه های مختلف مثل تلوزیون ، لپ تاپ و، کامپیوتر و … بیشتر است. اما رفع مشکل هارد اکسترنال خودتان را با خیال راحت به ما بسپارید. 

پاک شدن عکس و فیلم هنگام اتصال هارد اکسترنال به تلویزیون

یکی از بیشترین کاربرد های هارد اکسترنال برای مصارف عموم ، استفاده به عنوان محل ذخیره کردن عکس ها و فیلم های خانوادگی است. همانطور که در بالا اشاره کردیم هارد اکسترنال به علت نوع استفاده و کاربردش ، آسیب پذیرتر است. هارد های اکسترنال بعنوان محلی برای ذخیره کردن فیلم های سینمایی و آهنگ های خاطره انگیز کاربرد دارند. اما مشکل پاک شدن فایل ها زمانی دردسر ساز می شود که فایل های مهم و غیر قابل تهیه روی آنها ذخیره شده است. ممکن است بسیاری از این فایل ها مانند آرشیو عکس و فیلم عروسی ذخیره شده روی هارد اکسترنال سهوا یا عمدا پاک شود . در چنین مواقعی قبل از هر اقدامی بهتر است به یک مرکز معتبر تعمیر و ریکاوری هارد مراجعه کنید. 

آیا بازیابی اطلاعات به کمک نرم افزار های رایگان قابل انجام است ؟!

هرگز اینکار را نکنید. بسیاری از ما در تلاشیم تا اطلاعات از دست رفته خودمان را به کمک نرم افزارهای بازیابی اطلاعات که در اینترنت وجود دارد برگردانیم . در نگاه اول بعضا موفق شده و از این ابتکار هیجان زده خواهیم شد. وقتی نسخه پیشنمایش فایل های از دست رفته را مشاهده می کنیم از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیم. اما پس از اتمام همه یا بخشی از پروسه بازیابی شکست خواهیم خورد. 

نرم افزار ریکاوری و بازیابی رایگان چه آسیبی به اطلاعات هارد دیسک می زند ؟

با توجه به اینکه اینگونه اطلاعات روی سطح دیسک رایت می کنند و در بسیاری از موارد از ما درخواست فرمت مجدد هارد و یا پارتیشن بندی دوباره را دارند. موکدا توصیه می کنیم برای بازیابی هادر روی اینگونه برنامه ها حسابی باز نکنید. اگر اطلاعات شما مهم هستند با انجام این قبیل دستکاری ها نه تنها شانس خود را امتحان نکرده اید بلکه فرصت بازیابی صحیح اطلاعات هارد را نیز از خودتان ربوده اید ! پس در نتیجه استفاده از نرم افزار  رایگان بازیابی اطلاعات مقرون بصرفه نیست .

عاقبت استفاده از نرم افزار های رایگان بازیابی اطلاعات !

هنگامی که از نرم افزار رایگان برای ریکاوری استفاده می کنیم ، در نهایت متوجه خواهیم شد بسیای از عکس ها و فیلم ها در ابعاد کوچک و یا بریده بریده در نسخه های غیر قابل استفاده ذخیره می شوند. نهایتا چیزی که گیرمان می آید. تعدادی فایل نصفه نیمه که باز نمیشود، عکس های شکسته و فیلم های بریده بریده است. مودبانه ترین اصلاح اینست که شما رکب خورده اید!  در چنین مواقعی پس از استفاده از برنامه رایگان بازیابی هارد، معمولا امکان بازیابی اطلاعات وجود ندارد. 

انـواع روش هـای استانـدارد بازیابی اطلاعات چگـونه است ؟

برای بازیابی اطلاعات از دست رفته از دو روش مرسوم استفاده می شود.  این روش ها در مرحله اول از طریق راهکار های نرم افزاری استاندراد انجام می شود. در مرحله دوم ، بازیابی اطلاعات به کمک تجهیزات سخت افزاری انجام صورت می پذیرد. در ادامه برخی از این روش ها را به شما معرفی خواهم کرد :

هزینه ریکاوری هارد چقـدر می شـود ؟

معمولا هزینه بازیابی اطلاعات کمی فراتر از انتظارات است. برای همین بسیاری از افراد سودجو در پی آنند که با انجام اقدامات ساده و غیر حرفه ای ، اطلاعات شما را ریکاوری کرده و به قول خودشان پول خوبی به جیب بزنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی دردسر نخواهد بود. موارد و اتفاقاتی که منجر به ایجاد مشکل خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی دیسک می شود بنابر دلایل متفاوتی رخ می دهند. البته دو علت مهم برای از دست رفتن اطلاعات وجود دارد. یکی سخت افزاری و دیگری ایرادات مربوط به بخش نرم افزار است. این موارد ممکن است قیمت تعمیر هارد را تغییر دهد.

سوال در مورد هزینه

تعیین قیمت دقیق تعمیر یا روکاوری  به نوع خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. ممکن است بازیابی فایل های مهم با اندک هزینه ای قابل انجام باشد. البته در برخی موارد برای بازیابی اطلاعات پاک شده از روی هارد دیسک به انجام مراحل پیچیده و سخت افزار های مجهز و پیشرفته نیاز است. در چنین مواقعی هزینه پرداختی برای ریکاوری هارد دیسک، کمی متفاوت است . در هرصورت ما به شما اطمینان می دهیم که مبلغ پرداختی شما بابت انجام خدمات هارد کاملا واقعی و مقرون بصرفه خواهد بود. 

فقط با یک تماس 73 21 31 31 -031

اکنـون شــروع کنید ...

مشــاوره رایگــان 73 21 31 31 -031

مراحل ارائه خدمات هارد در پارتــاکو

1- بررسـی اولیــه هارد دیسک برای عیب یابی دقیــق !

  • بررسی و عیب یابی صحیح مشکلات هارد دیسک می تواند منجر به کاهش ریسک تعمیرات شود.
  • با تشخیص درست و به موقه مشکل هارد . در زمان و هزینه صرفه جوئی کنید.

؟

2- پیشنهـادات پارتاکــو را دریافت کنید !

مجموعه تعمیرگاهی پارتاکو بعد از بررسی و عیب یابی دقیق مشکل هارد ، سعی می کند بهترین روش های تعمیر هارد دیسک را انتخاب کرده و به عنوان پیشنهاد ارائه دهد. پارتاکو به شما کمک می کند تا از میزان احتمال موفقیت و یا شکست پروسه بازیابی آگاه باشید. همچنین میتوانید براورد تقریبی از مقدار هزینه تعمیرات بدست آورید. 

3- تعمیـــر هـــارد و تحــــویل اطلاعات

پس از بازیابی اطلاعات هارد دیسک مغناطیسی و تهیه آرشیو از دیتای بازیابی شده ، رونوشتی از آن آماده خواهد شد. در صورتیکه هارد دیسک قبلی شما از سلامت کافی برخوردار باشد. میتوانید این اطلاعات را مجددا روی حافظه هارد خودتان ذخیره کنید. در غیر اینصورت نیاز است تا هارد یا حافظه دیگری تهیه کنید.

رضایت 98% مشتریان و مراجعه دوباره برای در یافت سایر خدمات پارتاکو افتخار ما هست

شایع‌تـرین دلیل خراب شدن هارد‌د یسک‌

یک قطعه ریز گرد و غبار می تواند باعث شود ” سر هد ” به بالا و پایین بپرد؛ متاسفانه هد به سمت دیسک سقوط کرده و به مواد مغناطیسی سطح آن آسیب می رساند. این آسیب به عنوان خرابی دیسک یا خرابی هد، شناخته می شود. این مشکل ( همیشه ) باعث از بین رفتن یکباره ” تمام ” اطلاعات موجود در یک هارد دیسک نشده ؛ اما معمولا این‌گونه خرابی دیسک بدون هیچ علامت یا اخطار ( BLUE PAGE ) رخ می دهد. به همین دلیل است که همیشه باید نسخه پشتیبان از اسناد و پرونده های مهم خود را ، چه در یک دیسک سخت دیگر ، یا روی حافظه فلش و چه در یک دیسک فشرده  CD یا DVD نگه‌دارید.

خوش آمدید!

وارد حساب کاربری خود شوید

حساب کاربری بسازید

فرم زیر را برای حساب جدید پر کنید

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist