بازیابی اطلاعات | ریکاوری و تعمیر هارد | لپ تاپ و کامپیوتر

مرکز تخصصی تعمیر هارد و بازیابی اطلاعات در اصفهان

قبل از هر اقدامی برای مراجعه به مرکز ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات در اصفهان یا هر شهر دیگر بهتر است بدانید : مراجعه به مراکز غیر متخصص تعمیرگاهی و یا انجام هر اقدام غیر حرفه ای منجر به از دست رفتن همیشگی اطلاعات هارد لپ تاپ یا کامپیوتر خواهد شد. اگر اطلاعات روی هارد شما از بین بروند ممکن است هرگز قابل بازیابی و احیای مجدد نباشد. در حالتیکه هارد دیسک مشکوک است ، صدمه دیده و یا هد به سطح دیسک نزدیک شده است لطفا قبل از آسیب های جدی و از دست رفتن اطلاعات برای تعمیر آن اقدام کنید. مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد پارت ایران ( پارتاکو ) برای انجام امور مربوط به تعمیر انواع HDD وسترن دیجیتال ، سیگیت ، هارد های سامسونگ و سایر برند ها در خدمت شماست . برای مشاره رایگان با تعمیرکاران متخصص تماس بگیرید. خدمات پارت ایران شمال : تعمیر هارد در اصفهان  ریکاوری هارد در اصفهان – بازیابی اطلاعات در اصفهان می باشد.

مشاوره رایگان با مجهز ترین مرکز تعمیر هارد در اصفهان : فقط با یک تماس 35107 - 031 داخلی 112

آیا می دانید هارد دیسک مغناطیسی بخش عمده ای از کاربـری حافظه را تشکیل می دهد !؟

حافظه به عنوان بنیانگذار کامپیوتر و بخش جدا نشدنی این فناوری برای همه شناخته شده است. کاربران عمومی و کسانی که از رایانه برای سرگرمی هایی مانند : تماشای فیلم – گوش دادن به موسیقی و یا بازی و سرگرمی استفاده می کنند با حافظه رایانه آشنایی داشته و مهندسین و مختصصین حوزه فن آوری IT – شبکه – امنیت و مخابرات و کارشناسان فعال در بسیاری از فناوری های وابسته ؛ با انواع حافظه رایانه و وظایف آن آشنا هستند. حافظه رایانه در دو نوع موقت و دائمی کاربرد دارد. آنچه که در اینجا مورد بحث هست : انواع حافظه بلند مدت سیستم های کامپیوتری و تجهیزات دیجیتالی و همچنین موارد مربوط به تعمیرات و بازیابی اطلاعات آن است. 

هارد دیسک مغناطیسی ، ابتدائی ترین سیستم ذخیره سازی داده است. این نوع از حافظه حدود 50 سال قدمت داشته و در طول تاریخ دستخوش تغییرات شگفت آوری شده است. اگرچه انواع حافظه پر‌‌سرعت مانند : حافظه فلش و انواع ساید درایو ( SSD ) با سرعت فوق العاده و دوام بالا ، همه کاربران را شگفت زده کرده اما هنوز هم هارد دیسک مغناطیسی بهترین گزینه برای ذخیره سازی انبوه ، مقرون به صرفه و بلند مدت اطلاعات است.  بروز ایراد و آسیب در اینگونه هارد دیسک معمولا به تعمیر منجر خواهد شد.

 • تعمیرگاه پارت ایران یک مرکز رفع عیوب و بازیابی اطلاعات در اصفهان است که 15 سال سابقه دارد.

ریکاوری فیلم دوربین مدار بسته – بازیابی عکس و فیلم های پاک شده – تعمیر هارد  – ریکاوری هارد لپ تاپ – جراحی هارد دیسک در اصفهان

شایع‌ تـرین دلیل از کار افتادگی هارد‌ دیسک‌ مغناطیسی

یک قطعه ریز گرد و غبار می تواند باعث شود هنگامی که هارد مشغول بکار است ” سر هد خواندن و نوشتن ” به بالا و پایین بپرد. این هنگام ؛ متاسفانه هد به سمت دیسک چرخان سقوط کرده و به مواد مغناطیسی سطح آن آسیب می رساند. این آسیب به عنوان خرابی دیسک یا خرابی هد ( بد سکتور ) شناخته می شود. این مشکل ( همیشه ) باعث از بین رفتن یکباره ” تمام ” اطلاعات موجود در یک هارد دیسک نشده ولی امکان از دست رفتن همه اطلاعات نیز وجود دارد.

معمولا این‌ آسیب بدون هیچ علامت یا اخطار ( BLUE PAGE ) رخ می دهد. به همین دلیل است که باید نسخه پشتیبان از اسناد و پرونده های مهم خود را در یک دیسک سخت دیگر ( هارد بکاب ) یا روی حافظه فلش و یا در یک دیسک فشرده  CD – DVD نگهداری کنید.

مشاوره رایگان در مورد عیب یابی

031-35107 داخلی 112

توصیه تعمیرگاه متخصص هارد لپ تاپ و کامپیـوتر در ایران

هارد دیسک زمانیکه ساخته میشود ، در شرایط خاصی بسته بندی ( وکیوم ) شده. بیش از هرچیز به شما توصیه می کنیم هـرگز برای باز کردن هارد دیسک دست بکار نشوید! این یک هشدار جدی است. تعمیر هارد یا بازیابی اطلاعات هارد دیسک با توجه به فناوریهای پیشرفته و پیچیدگی خاصی که هر کدام از محصولات ( هارد سیگیت – وسترن دیجیتال – سامسونگ ) متفاوت است.

روند تعمیرات یا بازیابی دیتا با توجه به نوع فایل ( فیلم دوربین مدار بسته – اسناد متنی – آرشیو عکس – فایلهای آرشیو ZIP  ) و یا اقداماتی که کاربران هنگام از دست دادن اطلاعات انجام داده اند ممکن است متفاوت باشد. عیب یابی هارد از مهم ترین مراحل است . پارت ایران با کادری مجرب و حرفه ای می تواند مشکلات هارد دیسک شما را بخوبی شناسائی کرده و بهترین اقدام را انجام دهد.

PC3000

HD-DOCTOR NEW FACE

RECOVERY Full BOX 2021

Dolphin DATA Recovery Tools

WD HDD Firmware Repair

HDDS Hard Drive Repair Workbench

HDDS Horizontal Laminar Flow Cabinet M

Platter Stand 3.5

Head Holder

Head Holder +

Platter Stand 2.5

Helium Opener

HDD Repair Tools Case Study for Hitachi

DFL-DDP Data Recovery Equipment (USB 3.0) – Dolphin Data Lab

رفع مشکلات و ایرادات نرم افزاری هارد
بسیاری از مشکلات نرم افزاری هارد معمولا در زمان نصب سیستم عامل و یا عوض کردن ویندوز اتفاق می افتد. خیلی وقت ها ما ناخواسته تنظیمات پارتیشن بندی هارد را بهم میریزیم و به خیال خودمان تنها راه حل رفع این مشکل فرمت کردن هارد است ! البته زمانی که متوجه شویم رفع مشکل پارتیشن هارد به دست توانای افراد متخصص ساده و راحت است. خیلی کنف میشویم حتی اگر به روی خودمان نیاورده و با اطلاعات از دست رفته خاطره بازی کنیم.
آسیب هـا و صدمات سخت افزاری
صدمات فیزیکی و محیطی آن دسته از اتفاقاتی هستند که بعضا در کسری از ثانیه اطلاعات مهم ما را به باد فنا می دهند. از دست رفتن اطلاعات بعضا بسیار دردناک است. پریدن اطلاعات هارد اگرچه بطور ناگهانی رخ می دهد اما گاها مدت های مدیدی طول می کشد که اطلاعات هارد آسیب دیده دیگر قابل خواندن نباشد. زمانیکه هارد شما سر و صدا می کند آنرا جدی بگیرید زیرا هارد لپ تاپ اصلا با آدم شوخی ندارد. هارد دیسک ها تحت شرایط خاص و حساسی کار می کنند . پس عیب و ایراد آنها را هرگز دست کم نگیرید !
قبل
بعد

ریکــاوری انواع حـافظه ذخیره داده

بازیابی اطلاعات هارد در حقیقت به معنای بازسازی پودمان داده های باینری است . البته اینکار فقط و فقط قبل از اینکه دومان آنها بر باد نرفته باشد امکان پذیر است. روش های استاندارد فنی و تخصصی وجود دارند که برگرداندن اطلاعات هارد را امکان پذیر می کند. تقریبا همه هارد ها امکان باز یابی اطلاعات را دارند. اما تنها در دوصورت : اول اینکه آسیب جدی ندیده باشند. که البته در اغلب موارد با روش های تخصصی قابل بازیابی خواهند بود.

دلیل دومی که میتواند اطلاعات هارد شما را غیر قابل بازیابی کند روش های آزمون و خطا و بخت آزمایی است . این روش های کارشناسی نشده بعضا اطلاعات را غیر قابل بازیابی خواهند کرد. استفاده از نرم افزار های رایگان که از اینترنت دانلود می شوند یکی از اینگونه اقدامات غیر حرفه ای خواهد بود. در اینجا اوضاع در زمانی بدتر می شود که از نسخه کرک شده نرم افزار ها استفاده می کنیم.

 • بازیابی فیلم دوربین مدار بسته در اصفهان
 • تعمیر هارد در اصفهان و ریکاوری هارد دیسک
 • بازیابی اطلاعات هارد وسترن دیجیتال
 • رفع مشکل هارد لپ تاپ
 • رفع مشکل صدای هارد در اصفهان
برگرداندن فیلم های پاک شده هارد دوربین مداربسته
اینجا کلیک کنید
بازگردانی همه فایلهای مهم و عکس ها و فیلم ها
اینجا کلیک کنید
بازیابی آرشیو فایل ها و عکس ها و فیلم های یادگاری
اینجا کلیک کنید
قبل
بعد

همه فن حریف در امور تعمیر ات و بازیابی اطلاعات هارد

ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال در اصفهان

هارد اکسترنال برای ذخیره سازی و نقل و انتقال فایل بسیار پرکاربرد هست. انواع هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال و برند ADATA ( ای دیتا ) و سایر برند های معتبر روز دنیا در بین کاربران ایرانی نیز طرفداران زیادی دارد. اما انواع هارد دیسک های اکسترنال به علت نوع طراحی و طریقه استفاده از آنها در معرض مخاطرات فراوانی قرار دارند. 

میزان آسیب در هارد اکسترنال به علت حمل و نقل زیاد و یا اتصال به دستگاه های مختلف مثل تلوزیون ، لپ تاپ و، کامپیوتر و … بیشتر است. اما رفع مشکل هارد اکسترنال خودتان را با خیال راحت به ما بسپارید. 

پاک شدن عکس و فیلم هنگام اتصال هارد اکسترنال به تلویزیون

یکی از بیشترین کاربرد های هارد اکسترنال برای مصارف عموم ، استفاده به عنوان محل ذخیره کردن عکس ها و فیلم های خانوادگی است. همانطور که در بالا اشاره کردیم هارد اکسترنال به علت نوع استفاده و کاربردش ، آسیب پذیرتر است. هارد های اکسترنال بعنوان محلی برای ذخیره کردن فیلم های سینمایی و آهنگ های خاطره انگیز کاربرد دارند. اما مشکل پاک شدن فایل ها زمانی دردسر ساز می شود که فایل های مهم و غیر قابل تهیه روی آنها ذخیره شده است. ممکن است بسیاری از این فایل ها مانند آرشیو عکس و فیلم عروسی ذخیره شده روی هارد اکسترنال سهوا یا عمدا پاک شود . در چنین مواقعی قبل از هر اقدامی بهتر است به یک مرکز معتبر تعمیر و ریکاوری هارد مراجعه کنید. 

 • پارت ایران مرکز معتبر بازیابی عکس و فیلم پاک شده در اصفهان است که از سراسر ایران پذیرش دارد.
 • برگرداندن عکس و فیلم عروسی در اصفهان
 • باززیابی عکس و فیلم مموری دوربین کانن
 • بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال
 • بازگرداندن اطلاعات فلش مموری

آیا بازیابی اطلاعات به کمک نرم افزار های رایگان قابل انجام است ؟!

هرگز اینکار را نکنید. بسیاری از ما در تلاشیم تا اطلاعات از دست رفته خودمان را به کمک نرم افزارهای بازیابی اطلاعات که در اینترنت وجود دارد برگردانیم . در نگاه اول بعضا موفق شده و از این ابتکار هیجان زده خواهیم شد. وقتی نسخه پیشنمایش فایل های از دست رفته را مشاهده می کنیم از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیم. اما پس از اتمام همه یا بخشی از پروسه بازیابی شکست خواهیم خورد. 

نرم افزار ریکاوری و بازیابی رایگان چه آسیبی به اطلاعات هارد دیسک می زند ؟

با توجه به اینکه اینگونه اطلاعات روی سطح دیسک رایت می کنند و در بسیاری از موارد از ما درخواست فرمت مجدد هارد و یا پارتیشن بندی دوباره را دارند. موکدا توصیه می کنیم برای بازیابی هادر روی اینگونه برنامه ها حسابی باز نکنید. اگر اطلاعات شما مهم هستند با انجام این قبیل دستکاری ها نه تنها شانس خود را امتحان نکرده اید بلکه فرصت بازیابی صحیح اطلاعات هارد را نیز از خودتان ربوده اید ! پس در نتیجه استفاده از نرم افزار  رایگان بازیابی اطلاعات مقرون بصرفه نیست .

عاقبت استفاده از نرم افزار های رایگان بازیابی اطلاعات !

هنگامی که از نرم افزار رایگان برای ریکاوری استفاده می کنیم ، در نهایت متوجه خواهیم شد بسیای از عکس ها و فیلم ها در ابعاد کوچک و یا بریده بریده در نسخه های غیر قابل استفاده ذخیره می شوند. نهایتا چیزی که گیرمان می آید. تعدادی فایل نصفه نیمه که باز نمیشود، عکس های شکسته و فیلم های بریده بریده است. مودبانه ترین اصلاح اینست که شما رکب خورده اید!  در چنین مواقعی پس از استفاده از برنامه رایگان بازیابی هارد، معمولا امکان بازیابی اطلاعات وجود ندارد. 

انـواع روش هـای استانـدارد بازیابی اطلاعات چگـونه است ؟

برای بازیابی اطلاعات از دست رفته از دو روش مرسوم استفاده می شود.  این روش ها در مرحله اول از طریق راهکار های نرم افزاری استاندراد انجام می شود. در مرحله دوم ، بازیابی اطلاعات به کمک تجهیزات سخت افزاری انجام صورت می پذیرد. در ادامه برخی از این روش ها را به شما معرفی خواهم کرد :

هزینه ریکاوری هارد چقـدر می شـود ؟

معمولا هزینه بازیابی اطلاعات کمی فراتر از انتظارات است. برای همین بسیاری از افراد سودجو در پی آنند که با انجام اقدامات ساده و غیر حرفه ای ، اطلاعات شما را ریکاوری کرده و به قول خودشان پول خوبی به جیب بزنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که هیچ ارزانی بی دردسر نخواهد بود. موارد و اتفاقاتی که منجر به ایجاد مشکل خواندن و نوشتن اطلاعات بر روی دیسک می شود بنابر دلایل متفاوتی رخ می دهند. البته دو علت مهم برای از دست رفتن اطلاعات وجود دارد. یکی سخت افزاری و دیگری ایرادات مربوط به بخش نرم افزار است. این موارد ممکن است قیمت تعمیر هارد را تغییر دهد.

سوال در مورد هزینه

تعیین قیمت دقیق تعمیر یا روکاوری  به نوع خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. ممکن است بازیابی فایل های مهم با اندک هزینه ای قابل انجام باشد. البته در برخی موارد برای بازیابی اطلاعات پاک شده از روی هارد دیسک به انجام مراحل پیچیده و سخت افزار های مجهز و پیشرفته نیاز است. در چنین مواقعی هزینه پرداختی برای ریکاوری هارد دیسک، کمی متفاوت است . در هرصورت ما به شما اطمینان می دهیم که مبلغ پرداختی شما بابت انجام خدمات هارد کاملا واقعی و مقرون بصرفه خواهد بود. بامرکز تعمیرات هارد و بازیابی اطلاعات در اصفهان تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند باشید.

فقط با یک تماس 35107 -031 داخلی 112

مراحـل ارائه خدمـات هارد در این مرکز تعمیرات و بازیابی اطلاعات در اصفهان

1- بررسـی اولیــه هارد دیسک برای عیب یابی دقیــق !

 • بررسی و عیب یابی صحیح مشکلات هارد دیسک می تواند منجر به کاهش ریسک تعمیرات شود.
 • با تشخیص درست و به موقه مشکل هارد . در زمان و هزینه صرفه جوئی کنید.

؟

2- پیشنهـادات پارتاکــو را دریافت کنید !

مجموعه تعمیرگاهی پارتاکو به عنوان یک مرکز تعمیرهارد در اصفهان از سراسر ایران نیز هارد دیسک های آسیب دیده را پذیرش می کند. روند به این صورت است : بعد از بررسی و عیب یابی دقیق مشکل هارد، تعمیرکار سعی می کند بهترین روش های تعمیر هارد دیسک را انتخاب کرده و به عنوان پیشنهاد ارائه دهد. پارتاکو به شما کمک می کند تا از میزان احتمال موفقیت و یا شکست پروسه بازیابی آگاه باشید. همچنین میتوانید براورد تقریبی از مقدار هزینه تعمیر هارد را بدست آورید. 

3- تعمیـــر هـــارد و تحــــویل اطلاعات

پس از بازیابی اطلاعات هارد دیسک مغناطیسی و تهیه آرشیو از دیتای بازیابی شده ، رونوشتی از آن آماده خواهد شد. در صورتیکه هارد دیسک قبلی شما از سلامت کافی برخوردار باشد. میتوانید این اطلاعات را مجددا روی حافظه هارد خودتان ذخیره کنید. در غیر اینصورت نیاز است تا هارد یا حافظه دیگری تهیه کنید.

رضایت 98% مشتریان و مراجعه دوباره برای در یافت سایر خدمات پارتاکو افتخار ما است

برچسب ها : ریکاوری فیلم دوربین مدار بسته – بازیابی عکس و فیلم های پاک شده – تعمیر هارد در اصفهان – ریکاوری هارد لپ تاپ – جراحی هارد دیسک در اصفهان

مشاوره رایگان با مجهز ترین مرکز تعمیر هارد در اصفهان : 35107 – 031 داخلی 112

خوش آمدید!

وارد حساب کاربری خود شوید

حساب کاربری بسازید

فرم زیر را برای حساب جدید پر کنید

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist