سایت و محصولات آن در حال بروزرسانی است. برای اطلاع از موجودی و خرید با تلفن 73 21 31 31-031 تماس بگیرید.

ریکاوری هارد SSD

ریکاوری هارد SSD

قبلا درمقاله  ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات (Solid State Drive Data Recovery – SSD Data Recovery ) در مورد موضوع بازیابی هارد صحبت کردیم اما بهتر است بدانید ریکاوری و تعمیر هاردهای SSD نسبت به سایر هاردها پیچیده تر می باشد ولی با توجه به تخصص، تجربه و آگاهی کاملی که متخصصین و تکنسین های ما نسبت به ساختار و مواردخرابی هارد SSD دارند بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد SSD شما را با کیفیت بالا و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند.

آیا ریکاوری هارد SSD امکان پذیر است؟

هارد SSD را میتوان از جدیدترین تکنولوژی، حافظه یا رسانه ذخیره اطلاعات دانست. با توجه به اینکه تکنولوژی ساخت هارد های SSD پیشرفته تر از انواع HDD هستند در نتیجه تعمیر، بازیابی اطلاعات و ریکاوری هارد SSD نیز دشوارتر خواهد بود ولی متخصصین ما با بیش از 15 سال سابقه تعمیر انواع هارد و در اختیار داشتن تجهیزات و دستگاههای تخصصی و به روز ، توانایی تعمیر و ریکاوری هارد SSD را دارند. ما به شما کمک میکنیم تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای مقرون به صرفه اطلاعات شما بازیابی شوند .

هشدار

بهتر است از سپردن هارد خود جهت تعمیر هارد، بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD به مراکز غیرمعتبر و غیرمتخصص جدا خودداری نمایید، زیرا علاوه براینکه ممکن است امنیت اطلاعات شما به خطر بیافتد امکان دارد اطلاعات شما نیز از بین برود.

زمانی که متوجه مشکلی در هاردSSD شدید اطلاعات جدید روی آن نریزید و هارد خود در اسرع وقت برای تعمیر به مراکز معتبر و متخصص و حرفه ای بسپارید.

در چه صورت می توان بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD را انجام داد؟

اطلاعات ذخیره شده بر روی هارد از جمله انواع فایل، عکس، فیلم و … بر اثر مشکلات و عوامل مختلفی ممکن است از روی هارد SSD پاک شوند در ادامه به بعضی از این مشکلات و عوامل اشاره می شود.

 • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD براثر پاک کردن و یا فرمت کردن(Accidental Reformatting/Deletion of data )
 • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD هنگام دیتکت نشدن یا شناسایی نشدن در سیستم (Not Detected in BIOS )
 • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD بر اثر بدسکتور و مشاهده خطایCRC و خوانده نشدن سکتورها (Bad Sector CRC, Unreadable Sectors  )
 • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD بر اثر خرابی هارد ناشی از نوسانات برق (Power Surge)
 • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD بر اثر خرابی PCB یا برد هارد (Printed Circuit Board (PCB) Damage )
 • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD بر اثر تماس با آب و مایعات (Liquid Spill/Flood Damage)
 • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD بر اثر خرابی چیپ کنترلر (Faulty Controller Chip)
 • بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD براثر عدم شناسایی صحیح ظرفیت (Detected as wrong size)

موارد بالا برخی از مشکلات مربوط به هاردSSD است که باعث می شود اطلاعات پاک شده و یا دسترسی به اطلاعات امکان پذیر نباشد پارت ایران توانایی بازیابی اطلاعات و ریکاوری هاردSSD  را در تمامی حالت های خرابی هاردSSD دارد.

 

پارت ایران بازیابی اطلاعات و ریکاوری چه برندهایی از هارد SSD را انجام می دهد؟

مرکز تخصصی ریکاوری هارد و بازیابی اطلاعات پارت ایران با توجه به تخصص و تجربه ای که در زمینه تعمیرات تخصصی هارد و بازیابی اطلاعات و ریکاوری انواع هارد از جمله هارد SSD دارد قادر است تا بازیابی اطلاعات و ریکاوری کلیه برندهای هارد SSD از جمله  samsung، ADATA، western Digital، Transced، kingston، pioneer، corsair و … و مدل های مختلف مانند M.2 و mSATA انجام دهد.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Shop By Department